Jsme skuteční

Hrajeme vlastní písničky živě! Příběhy Mechulaláků se rodí v říši beskydských lesů, kde s dětmi prožíváme všednost jednou nohou v pohádce. 

Marie Mikušová - Mechovnice

Autorka písní, námětů a ilustrací projektu Mechulaláci, učitelka 1. stupně, tvůrkyně hudebních setkávání pro děti a maminky, máma dvou dětí, manželka řezbáře Romana Mikuše :-)

Aleš Nitra - Mechuláč

Jako kytarista prošel různými seskupeními rozmanitých hudebních žánrů - od rockové hudby v raném mládí, přes folk, blues, funky atd. Hrával v jazzově a funky laděném Občas Quartetu a několik let spolupracoval v duu a různých uskupeních s frýdecko-místeckým jazzovým kontrabasistou Zdeňkem Holkou. Byl dlouholetým členem tria almára, které se věnovalo vlastní tvorbě s meditačními a etno prvky a doprovodné skupiny palkovické zpěvačky a autorky písní Kateřiny Koulákové, KACZi. Řadu let hrál a vedl známé swingové LAM TRIo. Hraje ve fúzové formaci (world music, minimalismus, blues, funky, bossa nova, reggae) Okýbachi s Reném Gavlasem.  Spolu s Vláďou Vondráčkem tvoří duo AV Blues & Swing hrající směs blues, swingu, písní První republiky, dixielandu, rock and rollu, písní éry divadla Semafor, a vybraných písní skupiny Beatles v Blues a Swing aranžmá. Již 26 let pracuje také jako učitel německého a anglického jazyka.


Vytvořte si webové stránky zdarma!